1/43 Atlas Editions - Cadillac One Obama

Galerie sériově vyráběných modelů v měřítku 1:43.

1/43 Atlas Editions - Cadillac One Obama

Příspěvekod e155 » 29 srp 2013, 12:44

Předloha
Asi není moc potřeba psát, každý The Beast známe :)
Model
V současnosti jsou na trhu tři modely Caddy One. Nejsnáz sehnatelný je od Luxury Collectibles. Model má otevírací dveře, ve dveřich chybí sklo. Celkový dojem je moc hračkoidní. Další je čínský rezin - když jsem viděl fotky, tak jsou disproporce pŕi ceně přes 100 USD nepŕijatelné. Poslední moźnost je právě Atlas editions. Vím, že dělají různé prezidentské auta, ale zrovna současné jsem na našem trhu neviděl. Nevím, jestli se uź vyprodal, nebo ještě sem nedorazil. Každopadně opét pomohl oblíbený ebay.
Model dostanete v tematické krabičce, při cené cca 30 USD vše OK. Balení obsahuje i trochu zbytečný certifikát a jednu stránku informací o autě (ve francouzštině :D ). Model je to hezký, ale zpracování by si zasloužil lepší. Vím, že skutečné auto má taky celochromová kola, ale myslím, že by to šlo provést lépe. Maska chladiče je ručně dobarvená, ale chtělo by to víc pozornosti, musel jsem jí trochu pomoct. Chrom na boku auta je pouze stříbrná barva. Antény vzadu na kufru jsou moc tlusté a vlaječky jsou plastové. Z plusú jsou to moc hezky provedené svétla, tónování oken je blízké skutečnému autu. Nicméně, pořád je to asi nejlepší model Obamova auta, který se momentálné dá sehnat. Na závér jsem pŕidal pro porovnání velikosti fotku Alfy 159 od Minichamps :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
e155
1:87

REKLAMA

Zpět na 1:43