1/43 Kyosho - Rolls Royce Phantom EWB Luna Blue + Black

Galerie sériově vyráběných modelů v měřítku 1:43.

1/43 Kyosho - Rolls Royce Phantom EWB Luna Blue + Black

Příspěvekod e155 » 30 črc 2013, 17:03

Tak přidávám svoji první minirecenzi. Jedná se o krásný model z nové série Rollsů od Kyosha.
Plusy
Tenhle model mě úplné dostal svýma realistickýma proporcema a celkovou propracovaností. Skvělá je grafika světel, co v poslední době není standardem bohužel ani u Minichampsu. Dále za velké plus považuji kola - jako u skutečného auta zůstává při točícich se kolech znak RR uprostŕed kol vždy vzpřímený. Interiér je výborné propracován. U verze s modrou barvou se mi moc líbí tzv coachline - linka namalovaná na boku vozu od předních světel až po zadní, dodává modelu jeśtě větší eleganci. Celkově na této sérii Phantomu je zajímavé, že se všechny tři barevné verze (černá, bílá a modrá) liší i v jinych detailech, né jenom v barvě. U modré verze je to právě coachline, bílá ma střešní okno a černá zase stříbrnou kapotu. Jiné jsou i disky kol.
Mínusy
Co by chtělo ještě trochu dotáhnout, je přední maska chladiče. Vypadá to jako wash, ale není to zcela perfektní. Můj model mél jeśtě jednu chybićku - chromovaný díl v pravé straně pŕedního nárazníku se volně hýbal. Chtělo to trochu si pohrát s pinzetou a vteŕiňákem.
Moje hodnocení 9/10
Když to shrnu, jedná se momentálné s přehledem o nejlepší model Phantomu v 1/43.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil e155 dne 10 pro 2013, 19:14, celkově upraveno 1
e155
1:87

Re: 1/43 Kyosho - Rolls Royce Phantom EWB Luna Blue

Příspěvekod Budik » 30 črc 2013, 19:19

Tuhle verzi phantoma mam rád v bílé nebo černé, tahle barva mi na něm moc nesedí. Ale coachline, středy kol a hlavně světla mi horší dojem z barvy vynahradí, paráda :)
Budik
1:24

Re: 1/43 Kyosho - Rolls Royce Phantom EWB Luna Blue

Příspěvekod e155 » 30 črc 2013, 19:50

Fotky bohuźel zcela nevystihují barvu auta, alespoń na mém monitoru. Ta je ve skutečnosti mnohem hezčí. A co si budeme povídat, černých Phantomů je všude plno, ale tenhle je hodne originální. Líbí se mi právě ty drobné odlišnosti mezi jednotlivými barevnými kombinacemi.
e155
1:87

Re: 1/43 Kyosho - Rolls Royce Phantom EWB Luna Blue + Black

Příspěvekod e155 » 10 pro 2013, 19:17

A ještě černá verze:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
e155