Budik's collection, Up: Alfa

Galerie vyráběných modelů měřítkek 1:18, ale i 1:12 a větších.

Re: Budik´s collection, Up: Grande Punto Abarth

Příspěvekod Budik » 21 lis 2015, 00:43

Díky, jsem rád, že se líbí :)
mikum píše:kola (ze by F50?)

Přesně tak, mám doma vrak F50ky od Maista a kola z něj se mi líbila. Akorát jsem je musel zúžit :D
Eldo6565 píše:chtělo by to zamakat na finiši laku, trochu se nepovedlo tvarování zadního víka.

O laku vím a snažím se to zlepšit. Musím ale říct, že z fotek to vypadá horší než doopravdy je, zkusím to ještě nafotit v lepším světle :)
Passatek píše:Super punto a ten kryt motora :D Z čoho to je metalíza?

Barva je kaštanová hnědá met. od Motipu. Nepodařilo se mi to nafotit, aby odstín odpovídal skutečnosti. Ve skutečnosti je taková mnohem sytější, lehce do červena. Jak jsem psal výše, zkusím to ještě nafotit v lepším světle.
armink píše:Paráda, z čeho máš ten intercooler?

Je vyřezaný z "vymezovací podložky", viz. link. Zbyly nám doma, když nám dělali okna, tak je tím dělníci podkládali.
http://eshop.propasiv.cz/obrazky/eshop/46cfcz.jpg
Budik
1:24

Re: Budik´s collection, Up: Grande Punto Abarth

Příspěvekod Budik » 13 pro 2015, 16:32

Dvě slibované Italky budou až na Vánoce, ale abych při objednávání jedné měl poštu zdarma, tak jsem k ní vzal i Abartha 695 SS. :) Výrobce je Road signature (Yat Ming), model je dost jednoduchý, tak ho časem zkusím trochu vylepšit, hlavně natřít interiér a motor.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Budik

Re: Budik´s collection, Up: Abarth 695 SS

Příspěvekod Saimon » 17 pro 2015, 10:54

Tieto vreckové rakety sú super 8-) Model je to pekný, len niektoré drobnosti by možno chceli trochu poladiť, ale to vieš ;) A bude aj Abarth 1000 TCR? :whistling:
Saimon
1:12

Příspěvekod Eldo6565 » 17 pro 2015, 13:18

Ta otevřená Multipla dole je perfektní...
Eldo6565

Příspěvekod Budik » 17 pro 2015, 21:00

Až bude hezky, tak musím nafotit všechny 500 a 600 spolu :) Už mám Abartha 1000 TC od Revellu, ale ten vypadá jako 850TC... 1000 TCR, pokud myslíš od AutoArtu, tak ten by se i hodně líbil. Uvidím kolik bude stát, až vyjde, ale jestli to bude podobné jako ostatní novinky od AA, tak tolik za jeden model určitě nedám. :no:
Budik

Příspěvekod Budik » 27 pro 2015, 18:47

Pár dní před vánocema mi přišlo Diablo GTR od Hotwheels. Tohle auto jsem ani tolik nechtěl, ale zkusil jsem přihodit na aukci a hele, mam ho! :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
A tuhle Italku jsem dostal pod stromeček :) Konečně mám "zero trentasette" :wub: Zadokolka, která trápila nejednu čtyřkolku. Tahle je z rally sanremo 1985, , takže už konec její kariéry, kde s ní Henri Toivonen a Juha Piironen skončili na třetím místě za Rohrlem s Quattrem a Salonenem s 205kou. 3.-6. místo obsadily Lancie 037.
Teď už mi chybí jen Delta S4, jen ty ceny... :roll:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Budik

Re: Budik´s collection, Up: Diablo, Lancia

Příspěvekod Krausio » 27 pro 2015, 19:54

No ta 037 je prostě úžasná, parádní model :)
Krausio
1:18

Příspěvekod Saimon » 31 pro 2015, 17:33

Lancia je proste nádherná :wub: Diablo ako dielo šťastnej náhody určite tiež potešilo ;)
Saimon

Příspěvekod Budik » 27 zář 2016, 20:50

Po dloooouhé době zase něco přibylo :)
Na modely teď nebylo tolik času ani peněz, tak první od Vánoc přibyl až teď. Je to auto, které mám ve skutečnosti moc rád a model jsem chtěl od té doby, co modely sbírám. :)
Foceno bohužel až v podvečer, tak sorry za kvalitu :blush:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Budik

Re: Budik´s collection, Up: Fiat

Příspěvekod Eldo6565 » 27 zář 2016, 22:15

Bertoneho Spidery a obecně všechny targy můžu kdykoli. Zvlášť ze "staré" doby. Moc pěkný....
Eldo6565

Příspěvekod Krausio » 27 zář 2016, 22:28

No ne, kde ty jsi se tu vzal? :D Parádní model a super příspěvek do sbírky :)
Krausio

Příspěvekod mikum » 28 zář 2016, 19:17

Krausio píše:No ne, kde ty jsi se tu vzal? :D Parádní model a super příspěvek do sbírky :)

+1 ... kdes byl? jinak k modelu (spise k autu) - presne tohoto Fiata, jen ve zlute mela moje segra v JARu, pak to do ni napalil nejaky cernoch ktery prejel semafor na cervenou, predek byl totalne na srot, nastesti se segre nic nestalo, ale brutalne to obrecela :oops: :no: kdovi, nebyt te nehode, co by s autem bylo dnes :?

Ty jo Fiat X1/9...tak na to auto jsem totalne zapomel, dekuji za vzpominku do minulosti ;)
mikum

Příspěvekod Budik » 02 říj 2016, 16:48

Eldo6565 píše:Bertoneho Spidery a obecně všechny targy můžu kdykoli. Zvlášť ze "staré" doby. Moc pěkný....

Díky, Bertoneho design mám taky moc rád a Fiaty také, takže jsem rád, že už ho konečně mám ve sbírce :)
Krausio píše:Parádní model a super příspěvek do sbírky :)

Díky :)
mikum píše:jinak k modelu (spise k autu) - presne tohoto Fiata, jen ve zlute mela moje segra v JARu, pak to do ni napalil nejaky cernoch ktery prejel semafor na cervenou, predek byl totalne na srot, nastesti se segre nic nestalo, ale brutalne to obrecela kdovi, nebyt te nehode, co by s autem bylo dnes Ty jo Fiat X1/9...tak na to auto jsem totalne zapomel, dekuji za vzpominku do minulosti

Hlavně že se nic nestalo ségře, ale auta je škoda :( Potkávám několik X1/9 na různých akcích a srazech a vždy mě potěší tohle auto vidět. A jednoho žlutého jsem měl možnost si nedávno prohlédnout. Jednou by se mi takové autíčko líbilo, ale to je hodně vzdálené budoucnost...
mikum píše:+1 ... kdes byl?

Jak mi nic nepřibývalo, tak jsem sem nahléhnul jen občas, pak se tu nic moc nedělo a navíc byly jiné starosti a zájmy... :) Teď se tu snad objevím častěji a třeba i něco přibyde :)
Budik

Příspěvekod Saimon » 12 říj 2016, 13:49

Ahoj, som rád že si späť ;)
X1/9 je super, jeden čas som vídaval na parkovisku neuveriteľne fialový exemplár :D No aj napriek tej farbe, dizajn toho auta je proste úchvatný a určite by som ho bral, možno aj pred AW11 :)
Model vyzerá výborne, pekná farba, svetlý interiér a targa - to ja môžem. Je to presne jeden z tých, ktoré by som ihneď pridal do svojej zbierky a keď musím ľutovať že sa tam nehodia :(
Inak musím pochváliť aj fotky, podarili sa :) Tak nech ti ďalšie prírastky pekne pribúdajú ;)
Saimon

Příspěvekod Budik » 03 čer 2017, 17:19

Po dlouhé době něco přibylo :) Model mám asi už měsíc, chtěl jsem ho ještě lépe nafotit, ale byly teď jiné starosti a nedostal jsem se k tomu.
Otto mě v roce 2014 (to to letí...) s modelem Coupé potěšilo a já si ho hned koupil - v barvě Blu sprint. Letos vydali Coupé znova, tentokrát v barvě giallo ginestra, čímž mě potěšili ještě víc :)
Model je kromě barvy stejný, jako ten původní. Uvažoval jsem, jestli nepustit ten modrý do světa, ale nechám si oba.
Proč jsem si ale koupil po takové době model, který už mám? Důvod je vidět na poslední fotce. A je to vlastně i důvod, proč poslední dobou nepřibývá tolik modelů... :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Budik

Re: Budik´s collection, Up: zase Fiat

Příspěvekod Eldo6565 » 03 čer 2017, 21:40

To je velká machrovina.... :)
Eldo6565

Příspěvekod mikum » 04 čer 2017, 16:06

aaah pozor, Budik zazvonil :D nejprve gratulace k modelu a hlavne "the real deal", ted mi zajima zapracovani 1:18 versus 1:1, na prvnim pohledu vidim, ze rafky jsou jine, co zbytek modelu?
mikum

Příspěvekod Budik » 07 čer 2017, 17:10

Díky :) Zpracování je pěkné, model tvarově sedí a nenašel jsem zvenku žádnou chybu. Co mohli trochu zlepšit, je interiér. Na ruční brzdě je vidět dělící rovina po odlévání a byl bych radši, kdyby zvolili jinou barvu a vzor sedaček než jen šedou, která vypadá dost plastově. Celkově ale interiér vypadá celkem slušně a alespoň vynikne žlutá lišta přes palubovku a dveře.
Jediné, co zvenku působí trošku jinak než ve skutečnosti, je maska a světla vedle ní (mlhovky, blinkry a parkovačky). Na skutečném autě je za ní vidět až na chladič a má tedy hloubku, na modelu je plná, tak to vytváří trochu jiný dojem. Kdybych ale neviděl skutečné auto každý den, tak bych se toho ani nevšimnul :) Světla vedle ní jsou taky výraznější než ve skutečnosti, ale jak říkám, to je spíš dojem než vada. :)
Chtěl bych je někdy nafotit spolu se skutečným a ještě je porovnat. Se skutečným má stejnou barevnou kombinaci, mřížku masky a interiér po mírném faceliftu. Skutečné ale není 20VT, ale 1,8 16V, takže model má větší brzdy, kola 20VT a zadní stěrač. Ten na skutečném nemám a líbí se mi tak auto víc. Na modelu a i na skutečných verzích se stěračem stěrač podle mě trochu kazí celkový uhlazený dojem z auta, kde jinak nic netrčí (žádná anténa, ostřikovače, kliky...)
Celkově jsem s modelem spokojený a jsem rád, že se s modelem trefili blízko tomu mému, hlavně barevnou kombinací a mřížkou masky, to je nejvíc vidět. :)
Budik

Příspěvekod mikum » 08 čer 2017, 22:03

diky Adame za porovnani/vyjasneni, ono to tak z 95-ti procent byva, ze model neodpovida realu, kazdopadne jeste jednou moc gratuluji jak k 1:1 tak aj k 1:18, verim ze jsi spokojeny a stastny s obouma a tesim se na spolecne fotky az budou :thumbup2: :thumbup1: :wink:
mikum

Příspěvekod Krausio » 16 čer 2017, 20:19

Coupé-čko je krásný auto, je škoda kolik jich skončilo v rukou tzv. tunerů a domácích prasičů, celkem vzácnost potkat nesprzněnej kus :)
A aspoň nejsem sám kdo se může pochlubit novým autem 1:1 :D
Krausio

Příspěvekod mikum » 17 čer 2017, 18:25

Krausio píše:...

pokud to tvoje 1:1 neni JDM, tak nechci ani vedet co mas :D [joke] - tak se pochlub
mikum

Příspěvekod Krausio » 18 čer 2017, 11:24

mikum píše:pokud to tvoje 1:1 neni JDM, tak nechci ani vedet co mas :D [joke] - tak se pochlub

Bohužel není JDM, ale SDM, takže tě asi zklamu :D
Obrázek
Krausio

Příspěvekod mikum » 19 čer 2017, 06:08

ja nejsu zklamany...no tak trochu no :D ale 9-3 tez good - gratuluji, a tak co, spokojeny?
mikum

Příspěvekod Budik » 19 čer 2017, 11:17

mikum píše:diky Adame za porovnani/vyjasneni, ono to tak z 95-ti procent byva, ze model neodpovida realu, kazdopadne jeste jednou moc gratuluji jak k 1:1 tak aj k 1:18, verim ze jsi spokojeny a stastny s obouma a tesim se na spolecne fotky az budou :thumbup2: :thumbup1: :wink:

Díky, brzy je snad nafotím :)
Krausio píše:Coupé-čko je krásný auto, je škoda kolik jich skončilo v rukou tzv. tunerů a domácích prasičů, celkem vzácnost potkat nesprzněnej kus :)

To byl asi taky jeden z důvodů, proč jsem ho koupil, když jsem ho viděl na prodej. Představa, že ho koupí některý "tuner" z okolí mě děsila :D Jinak nově ho nemam, mám ho už necelý rok, ale pochlubil jsem se až teď :)
K tomu tvému gratuluji. Taky jsem od tebe čekal spíš japonce, ale Saaba ti schvaluji :D K těm švédům mě taky něco táhne a po Saabech jsem taky koukal, i když po těch levnějších.
Budik

Příspěvekod Krausio » 19 čer 2017, 18:14

Tak jako původně bylo v plánu 350Z nebo něco podobného, ale bohužel se nic japonského v slušném stavu za poslední měsíc nevyskytlo, pak jsem na náhodu zabrousil v inzercích do Saabů a našel tohle, uchvátilo mě to natolik že jsem hned napsal a za tři dny už jsem si pro něj jel :D 2.8 V6, 184 kW, jsem s tím nadmíru spokojen :)

A k tomu Coupéčku, fakt je to nádherně zachovalej kus, tak se o něj koukej starat, a žádnej tuzing :mrgreen:
Krausio

PředchozíDalší

REKLAMA

Zpět na 1:18