Budik's collection, Up: Alfa

Galerie vyráběných modelů měřítkek 1:18, ale i 1:12 a větších.

Re: Budik´s collection, Up: Spidery a Duetto

Příspěvekod Saimon » 16 kvě 2015, 11:54

Ahoj, zase ti tu pribudlo pár veľmi pekných kúskov tak musím pochváliť ;)

Aventador vyzerá výborne, na to aké "modely" kedysi Welly vypúšťalo do sveta je to až neuveriteľné a kebyže mal leptané brzdy tak si myslím, že by mu nič nechýbalo :) Tá žltá mu sadne a fotky sa ti tiež podarili ;) Zbierka V12 sa ti už pekne rozšírila, na spoločnej fotke vyzerajú dobre a taká modrá Espada by určite hanbu neurobila ale kto vyrába 350GT?

Countach Anniversary vyzerá tiež veľmi solídne, celkom chápem prečo si si vybral tohto. To, že Autoart nasadzuje ceny nových modelov niekam k piatim tisícom je šialené. Tento od Ricka sa mi fakt páči a určite bol za omnoho príjemnejšiu cenu :) Myslím že ho v budúcnosti ešte doceníš ;)

Testarosse úpravy veľmi pomohli, teraz vyzerá oveľa lepšie spredu (to ako si olemoval svetlá na segmenty je super) a tiež aj motor a tesnenia sú určite oproti originálu plus ;)

Tá čierna Alfa čo sem dával Eldo vyzerá skvele, asi by som to urobil tak :tongue: No a zelené Duetto je absolútne nádherné, za tú cenu za ktorú teraz je by bol priam hriech nekúpiť :D Z týchto fotiek to síce tak nevynikne, (aj tu lieta ten žltý nezmysel takže chápem) ale naozaj je to jeden skvostný model - presne jeden z tých pri ktorom ľutujem že sa nehodí do zbierky lebo by som ho veľmi chcel :wub:

Tak nech ti pekné prírastky pribúdajú aj naďalej ;)
Saimon
1:12

Příspěvekod Budik » 20 kvě 2015, 19:08

Díky za chválu :)
To Lambo 350GT vyrábělo v osmnáctině Ricko.
Duetto jsem zatím pořádně nenafotil, ale právě jsem vyzvedl další model vydražený včera na aukru - Alfu 155 V6 Ti v barvách RTL, takže buď ještě do konce týdne nebo po víkendu je spolu nafotím :)
Obrázek
Budik
1:24

Příspěvekod Budik » 25 kvě 2015, 17:59

Tak jsem nafotil 155ku :)
Jak jsem psal - Alfa Romeo 155 V6 Ti se kterou jezdil v roce 1994 za tým RTL Kris Nissen v DTM. Model je už celkem těžko sehnatelný od UT. Já ho vydražil na aukru za cca třetinovou cenu co se prodávají na ebayi, ale byl lehce opoužívaný. Mile mě překvapilo, že chyběla jen část stěrače (tu vyrobim, stěrač mám) a pak bylo v laku pár malých kosmetických vad, ale to se povedlo rozleštit. Takže je na tom lépe než jsem čekal :)
Rád bych ještě časem koupil tu klasickou rudou od AA, ale ta je trochu dražší. A doufám že někdy bude v 1:18 civilní nebo verze od Zagata :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
A ještě pár fotek Duetta :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Budik

Re: Budik´s collection, Up: Duetto a DTM 155

Příspěvekod Saimon » 31 kvě 2015, 10:09

155 v závodnej verzii je fascinujúci stroj, mne sa aj to sfarbenie páči a určite bude vyzerať dobre vedľa ďalších okruhových AR ktoré máš :) No a Duetto je nádherné, to je jasné, ale nemá trošičku vyosený volant? Inak fotky sa ti podarili náramne, na prvých dvoch by som aj uveril že ide o skutočné auto ;)
Saimon

Příspěvekod Budik » 31 kvě 2015, 20:40

Díky Saimone :)
Volant na Duettu jsem šel zkontrolovat a je v pořádku, asi to zkreslujou fotky na kterých je trochu natočený :)
Budik

Příspěvekod Budik » 17 čer 2015, 14:43

Minulý týden jsem koupil další dva modely :)
První je Fiat 500C od Motormaxu. Model nic extra, ale neurazí a za tři sotvky jsem ho musel vzít :mrgreen: Tak aspoň mám k 500 Abarth i tu "obyč". :)
A druhý je Ford GT90 od Maista. Detaily taky nic úžasného, ale popravdě jsem to čekal horší. Škoda že ho kromě Maista nikdo nevyrábí, klidně bych ho bral i od nějakého lepšího výrobce. Mě se tohle auto začalo líbit asi před deseti lety, kdy jsem se s ním poprvé setkal ve hře Ford racing 2, tak už ho konečně mám i ve sbírce :D Reálné auto bylo postaveno jako koncept v roce 1995, převodovku a některé další věci má z XJ220ky a motor je 4x přeplňovaná V12 :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Budik

Re: Budik´s collection, Up: 155, 500C a GT90

Příspěvekod Eldo6565 » 17 čer 2015, 21:50

Ty Fordy jsou boží...
Eldo6565

Příspěvekod Saimon » 22 čer 2015, 11:59

Päťstovka je rozkošná a za tú cenu nie je čo riešiť, dobrá kúpa ;) :thumbup1: GT90 mohlo byť zaujímavé auto, škoda že sa nedostalo do výroby, v čiernej by to bol dobrý Batmobil :whistling: Možno by som na modeli trochu poupravil interiér tak aby sa viac blížil k realite ale inak sa pekne hodí ku GT40 ktorú už máš, takže fajn ;)
Saimon

Příspěvekod Budik » 08 srp 2015, 10:21

Delší dobu jsem nic nepřidal, ale to neznamená, že nic nedělám :D
Modely žádné nepřibyly (i když zanedlouho něco přibyde :shifty: ), ale zato jsem pokročil v nějakých rozestavěných.

Nedávno jsem dokončil úpravu Mercedesu 300 SLR. Dlouho mi ve skříni ležel vrak bez kol, skla, krytu světel a také nedodělaná somodomo kola, která jsem zkoušel vyrobit, když jsem se dostal k první úpravě modelu... Asi by tam ležely ještě dlouho, tak jsem se rozhodl s tím něco udělat. Fandové stříbrných šípů to možná budou brát jako vraždu legendy ale mně se aspon neválí 2 rozdělané věci ve skříni. :) Chyb tam je dost, z výroby na modelu nesedí skoro nic... ale nějak jsem to dodělal a alespon jsem si vyzkoušel nové věci :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Další přestavba je zatím nedokončená, ale pracuji na tom, zrovna schne barva :) Spolu s vrakem toho mercedesu, quattra ze které je diorama a dalšími jsem koupil i vrak odtahového Fordu F-100. Chybělo spoustu věcí (včetně těch, co z toho dělaly odtahovku...) a vzhledem k typu korby která se asi na nic jiného nehodí, jsem se rozhodl pokusit se vyrobit obytnou nástavbu :) Teď už mám vše připraveno, jen počkat až zaschne lak a bude se moct pomalu skládat :)
Obrázek
Obrázek

Abych si zkrátil čekání během schnutí barvy, jsem se všera rozhodl že zkusím dokončit Brouka, ze kterého jsem chtěl udělat bazén :D Nevím jestli se povede, buď ano nebo ne a zahodím to :D
Obrázek

A poslední model, který jsem vyrobil z plastové destičky a dvou průměrů drátů co jsem měl na stole :) Hellaflush skateboard, slammed skate...-to jsou názvy pro tuhle nepraktickou, zato stylovou blbost :D Mám ho 1:1, tak proč ho nemít i 18x zmenšený :D
1:1
Obrázek
a 1:18 :mrgreen:
Obrázek
a spolu
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Ten skateboard (1:1) jsem vyráběl jako doplňěk k téhle tříkolce :mrgreen:
Obrázek
To je zatím vše :)
Budik

Re: Budik´s collection, Up: úpravy, stavby, přestavby...

Příspěvekod Eldo6565 » 08 srp 2015, 22:24

Medvěd....to chtělo hodně vodvahy.... a vyšlo to perfekt, maličkou výhradu mám k volantu ale jinak parádní...a vlastně proč neee? Sice jsem příznivcem spíš klasiky ale vypadá dobře a reálně, kára je taková zvláštně čistá, to asi dělá ta povrchovka...
Skate jsem nikdy v takové podobě nevidel, naopak ty tříkolky, s těma se dá parádně vyblbnout, akorát jsem je neviděl s těma velkejma kolama v zadu...
No a F100-ka, je to velikej model už v základu a taky se na něj chystám, nějakou úpravu by jistě zasloužil. Ta nástavba je hodně reálná, amíci takový boudy na pick-up-y dělaly. Budeš dělat leštěnku nebo něco ošumělýho...No máš toho rozdělanýho nad hlavu.... držím pěsti...
Eldo6565

Příspěvekod Budik » 11 srp 2015, 23:05

Díky za kladné hodnocení Eldo :)
Ty tříkolky možná myslíš tzv. drift trike, staví je hlavně Amíci a driftujou na nich z kopce. To by u nás asi nemělo moc význam, na ten náš jeden kopeček ve vesnici :D Jednině jí postavit s motorem, ale do toho jsem se zatím nepouštěl :D To co stavím já bývá občas vidět na různých tuning srazech jako doplněk k autum, proto vzadu kola z auta s odklonem :)
A Ford bude spíš leštěnka. Nějaký ošoupaný, opoužívaný model bych si chtěl zkusit, ale na něčem jiném, nikdy jsem to zatím nedělal, tak abych forda nezku*vil :D
Tady zatím jedna mizerná fotka... nechávám vytvrdnout lak, pak už jen vyleštit a složit :)
Obrázek
Jinak více fotek Mercedesu a skateboardu tady: http://www.scalecars.cz/forum/viewtopic.php?f=77&t=6882 :)
Budik

Příspěvekod Eldo6565 » 12 srp 2015, 16:47

Paráda...leštění je v pohodě... Akorát se mi zdá ta bouda docela vysoká, to máš nějakou předlohu....
Eldo6565

Příspěvekod Budik » 16 srp 2015, 14:00

Přímo jednu předlohu, podle které bych se řídil nemám, nechal jsem se inspirovat různými fotkami. Zkoušel jsem z papíru i vyšší i nižší nástavby a takhle se mi to líbilo nejvíc :) V týdnu ho snad už dokončím, tak pak sem dám fotky.
A ve čtvtek mi přišly dva modely - podvalník od motormaxu a závodní Fiat 124.
Fiat je limitovaná edice 799ks. Je to verze, se kterou vyhrála posádka Alén a Kivimäki Portugalskou rally v roce 1975.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
A všechny moje 124ky, ještě bych chtěl časem novější verzi od Aa a možná ještě jednu závodní... :)
Obrázek
A když už jsem objednával fiata, tak jsem k němu vzal i podval od Motormaxu. Jako doplňek k modelů dobrý :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Budik

Re: Budik´s collection, Up: úpravy, 124 a podval

Příspěvekod Eldo6565 » 16 srp 2015, 14:14

Paráda... U Fiata bych dal jiný pásy.... ty plastový klacky, to by mě vadilo....Člověk by čekal, že si s tím vyhrajou, taky jooo...kabely nejtky... a pak tam dají takový baldy.... To je ale jen můj názor... :D
Eldo6565

Příspěvekod Saimon » 15 zář 2015, 10:51

Je fajn, že sa stále snažíš pokračovať aj v tvorení, najviac som zvedavý na Forda ;) A 124 sa mi zo všetkých verzií ktoré sa robia páči najviac presne v tejto, vážne pekný model :thumbup1:
Saimon

Příspěvekod Budik » 16 zář 2015, 20:16

Ford i brouk už jsou hotový, pár fotek u mě v garáži ;) http://www.smallcars.cz/garaz/
Budik

Příspěvekod Budik » 09 lis 2015, 19:02

Delší dobu nic nepřibylo, ale už mám objednané zase dva modely, zase italy :shifty: Tak snad brzy dorazí :)
A aby tu nebylo mrtvo, tak tady jsou dva modely, na kterých dělám. Grande Punto bude svítit a na broukovi zkouším RAT style :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Omlouvám se za špatné fotky z mobilu :oops:
Budik

Příspěvekod mikum » 09 lis 2015, 19:17

:thumbup2: na "RAT BUG" se tesim, Fiat zatim tez dobre, zmen si ale predmet - furt tam mas 124 a podval ;)
mikum

Příspěvekod Krausio » 15 lis 2015, 19:44

No, dlouho jsem tu u tebe nebyl na návštěvě, a nestačím zírat, přibylo ti pár pěknejch kousků, na to nejde říct nic, snad jen :thumbup2: :thumbup1: :D
Krausio
1:18

Příspěvekod Saimon » 16 lis 2015, 09:34

Osvetlený model, super :thumbup1: A som zvedavý aj na tie dve novinky :tongue5:
Saimon

Příspěvekod Budik » 17 lis 2015, 21:51

Díky hoši :)
Modely zatím nepřišly, ale dodělal jsem Punto. Je to od Monda, takže nesedí kapota, kufr... s tím se mi nic moc nepodařilo udělat a trochu mě zlobily světla, ale nakonec jsem to nějak dokončil. Přímo v autě jsou baterky a osvětlení je rozdělené na dva obvody - světla a mlhovky, aby šly spínat nezávisle na sobě. :)
I když teď není moc času, tak se snažím dělat na tom rat broukovi, ke kterému zkusím udělat vlek :shifty:
Před:
Obrázek
Po:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Budik

Re: Budik´s collection, Up: Grande Punto Abarth

Příspěvekod mikum » 17 lis 2015, 22:17

perfektni uprava - barva, svetla, kola (ze by F50?), maska a hlavne tricolore pod kapotou :thumbup1:
mikum

Příspěvekod Eldo6565 » 17 lis 2015, 23:50

Psal jsem i ns FB.... chtělo by to zamakat na finiši laku, trochu se nepovedlo tvarování zadního víka. Naopak skvěle elktrika a mřížky...
Eldo6565

Příspěvekod Passatek » 18 lis 2015, 13:20

Super punto a ten kryt motora :D Z čoho to je metalíza?
“If everything seems under control, you're not going fast enough.” - Mario Andretti
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
https://www.youtube.com/watch?v=BQXQuLe2oDM
Passatek
1:72

Příspěvekod armink » 18 lis 2015, 17:30

Paráda, z čeho máš ten intercooler?
armink
1:87

PředchozíDalší

REKLAMA

Zpět na 1:18