Morris Mini Cooper - Rallye Monte Carlo 67

Galerie hotových modelů, aut co jezdí nebo jezdily rally závody

Morris Mini Cooper - Rallye Monte Carlo 67

Příspěvekod jelen » 16 lis 2009, 14:23

Morris Mini cooper - rallye Monte Carlo 67
Obrázek

tak vám přdstavuji můj první plastikový model osobního vozu. dělal jsem ho tak, aby vypadal, že už je používaný. což znamená ohnutý spodní kryt motoru, zabahněná karoserie včetně kol. model je čistě v originálu. prostě podle návodu...nechtěl jsem, aby z takového krásného modelu vznikl nákej brutální humus tuning, protože se podle mě na takovéto staré a legendární auto nehodí tuning...spíše originál ahodně chromu...ale zpátky k modelu...

měřítko: 1:24
výrobce: Tamiya
doba stavby: asi 2 měsíce

model je bez úprav..
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

a další...
http://pepajelen.rajce.idnes.cz/Mini_Cooper_Morris/

to jest vše... snažil jsem se to udělat co nejkvalitněji... :D
jelen
1:43

Re: Morris Mini Cooper - Rallye Monte Carlo 67

Příspěvekod Wass » 16 lis 2009, 14:40

Zkus to nafotit na denním světle bez blesku, takhle ty fotky sotjí za nic. Ale auto se mi líbí, patina je povedená a postavený to je v cajku :thumbup1:
Obrázek
Wass
1:24

Příspěvekod Saimon » 16 lis 2009, 15:09

Miníky mám rád, ten tvoj vyzerá dobre, len to chce fotky na dennom svetle ;) Len sa mi nezdá, žeby boli nafarbené zadné svetlá. A akoto, že prvý model, veď už máš Lotusa aj Lancra pokial viem... :)
Saimon
1:12

Příspěvekod jelen » 16 lis 2009, 15:28

Saimon píše:Miníky mám rád, ten tvoj vyzerá dobre, len to chce fotky na dennom svetle ;) Len sa mi nezdá, žeby boli nafarbené zadné svetlá. A akoto, že prvý model, veď už máš Lotusa aj Lancra pokial viem... :)

zadní světla nejsou nabarvený, to je pravda... ale s tim lotusem a lancerem si mě asi s někym pleteš... :)

EDIT:

tak jsem tam přidal pár foteček na denním světle... :D
http://pepajelen.rajce.idnes.cz/Mini_Co ... 0_7252.jpg
jelen
1:43

Příspěvekod group b » 16 lis 2009, 17:00

no, co říci : chce to model vystavovat s podložkou. Na fotkách je vidět, že rámy oken jsou kostrbatý, tam by to chtělo nějakou retuš, ale to asi nebude zak jednoduchý. Co se zablácení týká, nic proti, ale takto by to nevypadalo. Chce to upravu a to následujícím způsobem. Buď si sežeň patinátor odpovídající barvě bláta, nebo vezmi barevný křídy a nastrouhej bílou, hnědou a černou na kousku smirkového papíru a zamíchej to suchým štětcem. když dostaneš zhruba barvu bláta, použiješ větší štětec, který lehce navlhčíš stojlím, lebo lépe dětským olejem. Ale jen zlehka. Na vlhký štětec nabereš trochu toho prášku a namatláš s tím model, v místech, kde by bylo jemné blátíčko a prach. Bát se toho nemusíš. Pak potřebuješ velký štětec, kterým to natupuješ ( budš po modelu dělat suchám štětcem tečky) Štětec ti tu špínu rovnoměrně roztáhne do míst, kde jí chceš mít. Chce to kouknout se na nějaký fotky, jak by to asi mělo vypadat. Teoreticky tou špínou zamaskuješ i ty rámy oken ;) No a když přidáš trochu na okna a pak to vatovanou tyčinkou setřeš, jako od stěračů, tak by to mohlo dopadnout dobře ;)
http://modely-32.webgarden.cz/ - stránky o mých modelech + odkazy na všechny mé ostatní www
group b
Člen scalecars

REKLAMA

Zpět na Modely rallyových aut