AutoHaus Renault

Vaše rozpracované dioramata

Moderátor: 7fiesto

AutoHaus Renault

Příspěvekod VengiMTtuner » 01 srp 2010, 22:09

Zdravim Vas, konečne jsem se dokopal ktomu abych si udelal přistřešek pro své modely bo už jich je tolik že je není kam dávat. Jako malý jsem dostal stavebnici s opravdickými cihlami, ted jsem se rozhodnul udelat AutoHaus Renault, bohuzel nemam tolik cihlicek tak ze si nemuzu dovolit velky autosalon, cihel je tak malo ze zadni stena a prepazky budou ze dreva, budou zde i velke vylohy vjezdy tak abych usetril cihlu kde se da, bohuzel na vykresu je primo hruba stavba tak nejdou videt veci okolo. Tak to ted popisu: v budove bude schowroum (nwm presne jak se to pise) vzadu servis spolecne ze skaldem u vjezdu do skladu tj. jak stoji Tatrovka bude plac pro bourane auta Renault a Dacia (kdo ma nejakym zpusobem pozkozene byt malo tak je koupim) okolo bude travnik pro pripadne rozrustajici se sbirku, vedle dveri budou znaky Renaultu ty co sou u v krabickach u modelu, nad vylohama bude napis renault z nejakeho auta, v servise bude nejake naradi mozna i zvedak , v schowroumu bude stat cca aut v zadu budou stoly nejake stojany s prospekty. Este jsem uvazoval nejak to osviti do kazdeho rohu dat diodu ad to sviti na Autohaus. Střecha bude sundavaci pro vkladani modelu, musim jeste najit umisteni a jeste sem vas chtel poprosit o radu jak to zakryt uvazoval jsem ze bych si nechal z plexi udelat ,,akvarko,, ale vice hlav vice vi, děkuju. Jo a este v salonu bude na podlaze lileum asi kachlicka co nam zbyla z predsine.
Foto zde (pise mi to nejake pixeli nechce se mi to predelavat nevim o co jde tak jen odkaz:
http://dannyvengi.rajce.idnes.cz/AutoHaus_Renault/
1:1
Lada 1200 1976
Renault Espace 2 2,2i 1991-1995
1:24
Lancia Ypsilon Bburago
VengiMTtuner
greenhorn

Re: AutoHaus Renault

Příspěvekod Jedle » 03 srp 2010, 12:55

Hmm... zatim se nedá soudit jak to dopadne. Ale mám jeden dotaz: ty autíčka co tam jsou tam chceš nechávat? Protože pak je blbost aby v autosalonu Renault stálo Lambo nebo Range Rover. :? To bych pak spíš udělal jako nějakou dílnu ;)
BMW Z8 1/24 ... 100%
BMW M Roadster 1/18 ... 30%
Nejsem na BMW, je to náhoda :-)
Jedle
1:87

Příspěvekod VengiMTtuner » 03 srp 2010, 14:27

Ne ty modely, to jsem skosel rozmisteni abych videl jak budou vylohy jak velke maji byt vjezdy. Jinak modelu renault mam cca 15.
1:1
Lada 1200 1976
Renault Espace 2 2,2i 1991-1995
1:24
Lancia Ypsilon Bburago
VengiMTtuner
greenhorn

Příspěvekod Buchta » 15 srp 2010, 14:42

tyjo.... ty cihly chci :D kde se to dá sehnat? pokud teda ještě vůbec....
Sry za OT
I'm Peugeot Fan :pohar:
Peugeot 406 :-*
project:
CCF:20%
R4:50%
Comming soon:C2,205 EVO III-comeback, 406 coupé, xara project
Buchta
Administrátor

REKLAMA

Zpět na Dioramata